Kontakta oss

För oss på Nordic Cleanware är det viktigt att våra kunder upplever oss som tillgängliga. Att snabbt och enkelt få svar på frågor om våra produkter, service eller något annat. Ta gärna kontakt med oss!

Kontakta oss

Nordic Cleanware AB
Nobelvägen 131
212 15 Malmö

Tel: 040 - 293830

Öppettider

  • Måndag - fredag 7:30 - 17:00
  • Lördag - söndag Stängt

Magnus Norling

Försäljningsansvarig

E-post: magnus@cleanware.se

Tel: 040 - 381334

Anders Christiansson

Säljare

E-post: anders@cleanware.se

Tel: 040 - 381335

Christer Ivarsson

Säljare

E-post: christer@cleanware.se

Tel: 040 - 381336

Igor Dzepovski

Säljare

E-post: igor@cleanware.se

Tel: 070 - 7599875

Charlotte Helgesson

Butiksansvarig

E-post: charlotte@cleanware.se

Tel: 040 - 381332

Mikael Larsson

Butikssäljare

E-post: mikael@cleanware.se

Tel: 040 - 381337

David Åberg

Butikssäljare

E-post: david@cleanware.se

Tel: 040 - 381338

Andreas Genrup

Serviceansvarig

E-post: andreas@cleanware.se

Tel: 040 - 381343

Jonas Sjöström

Servicetekniker

E-post: jonas@cleanware.se

Tel: 040 - 381344

Per Lindvall

Servicetekniker, högtryck

E-post: per@cleanware.se

Tel: 040 - 381346

Mikael Kragh

Servicetekniker

E-post: mikael.kragh@cleanware.se

Tel: 040 - 381345

Rune Rydell

Servicetekniker

E-post: rune@cleanware.se

Tel: 040 - 381342

Janos Szemenkar

Inköpsansvarig

E-post: janos@cleanware.se

Tel: 040 - 381339

Anton Wohlström

Lageransvarig

E-post: anton@cleanware.se

Tel: 040 - 381340

Fredik Jönsson

Lager

E-post: fredrik@cleanware.se

Tel: 040 - 381341

Tobias Möller

Lager

E-post: tobias@cleanware.se

Tel: 070 - 2866087

Erik Skröder

Chaufför

E-post: erik@cleanware.se

Tel: 073 - 5296871

Nicklas Norling

VD

E-post: nicklas@cleanware.se

Tel: 040 - 381330

Christel Norling

Administrativt ansvarig

E-post: christel@cleanware.se

Tel: 040 - 381331

Ulf Norling

Projektledare