Du har inga produkter i varukorgen.

Kontakta oss

För oss på Nordic Cleanware är det viktigt att ni som kunder upplever oss som tillgängliga – att ni snabbt och enkelt får svar på frågor om produkter, service eller något annat. Ta gärna kontakt med oss!

 

Följ oss på våra sociala medier:

File:Instagram symbol.png - Wikimedia CommonsFacebook Logo | | Vector Images Icon Sign And SymbolsDet där med Linkedin? – Anders Lindh bloggar

Kontakta oss

Nordic Cleanware AB
Stenyxegatan 25 B
213 76 Malmö

Tel: 040 - 293830

Öppettider

  • Måndag - fredag 7:00 - 16:30
  • Lördag - söndag Stängt

Magnus Norling

Försäljningsansvarig

E-post: magnus@cleanware.se

Tel: 040 - 381334

Igor Dzepovski

Senior Account Manager

E-post: igor@cleanware.se

Tel: 040 - 381347

Paul Rosensköld

Säljare

E-post: paul@cleanware.se

Tel: 073 - 5121884

Jörgen Granholm

Säljare

E-post: jorgen@cleanware.se

Tel: 070 - 3339822

Christer Ivarsson

Säljare

E-post: christer@cleanware.se

Tel: 040 - 381336

Anders Christiansson

Säljare

E-post: anders@cleanware.se

Tel: 040 - 381335

Mikael Larsson

Butiksansvarig

E-post: mikael@cleanware.se

Tel: 040 - 381337

Hannah Nordström

Butikssäljare

E-post: hannah@cleanware.se

Tel: 040 - 381338

Andreas Genrup

Serviceansvarig

E-post: andreas@cleanware.se

Tel: 040 - 381343

Jonas Sjöström

Servicetekniker

E-post: jonas@cleanware.se

Tel: 040 - 381344

Per Lindvall

Servicetekniker, högtryck

E-post: per@cleanware.se

Tel: 040 - 381346

Rune Rydell

Servicetekniker

E-post: rune@cleanware.se

Tel: 040 - 381342

Fredik Jönsson

Servicetekniker

E-post: fredrik@cleanware.se

Tel: 040 - 381341

Janos Szemenkar

Inköpsansvarig

E-post: janos@cleanware.se

Tel: 040 - 381339

Anton Wohlström

Lageransvarig

E-post: anton@cleanware.se

Tel: 040 - 381340

Tobias Möller

Lager

E-post: tobias@cleanware.se

Tel: 070 - 2866087

Alexander Andersson

Lager

E-post: alexander@cleanware.se

Tel: 073 - 5338103

Erik Skröder

Chaufför

E-post: erik@cleanware.se

Tel: 073 - 5296871

Nicklas Norling

VD

E-post: nicklas@cleanware.se

Tel: 040 - 381330

Christel Norling

Administrativt ansvarig

E-post: christel@cleanware.se

Tel: 040 - 381331

Ulf Norling

Projektledare

E-post: ulf@cleanware.se

Tel: 040 - 381333

Jannica Knöös

Marknadskoordinaor

E-post: jannica@cleanware.se

Tel: 040 - 381348

Produktkategorier